O MNIE

Jestem dietoterapeutą i doradcą
w dziedzinie zdrowego stylu życia

Moja historia

Przez wiele lat poszukiwałam rozwiązań, jak uzdrowić swoje ciało fizyczne. Gdy “tracisz” zdrowie (tak wtedy myślałam), szukasz pomocy specjalistycznej, lekarskiej. Jednak co specjalista, to inna diagnoza napawająca lękiem. Masz wtedy dwie opcje: poddać się lub stawić temu czoła. 

Moja droga była dość kręta i długa, ale dzięki temu weszłam na ścieżkę samouzdrawiania. Gdy zrozumiałam, że medycyna konwencjonalna i dietetyka zachodu działają tylko objawowo i według pewnego schematu, zaczęłam otwierać się na wiedzę Wschodu i inne alternatywne metody leczenia.

 To był stopniowy proces zmian we mnie i w moim podejściu do przywracania zdrowia. Wymagał wielu pracowitych lat, bym wreszcie zrozumiała, że same metody (nawet te naturalne), to tylko pewien fragment większej całości.

A tą całość tworzą 4 obszary: ciało fizyczne, emocjonalne, mentalne i energetyczne. Dzięki pracy z każdym z nich- zaczęłam uwalniać blokady energetyczne i emocjonalne, uświadamiać sobie to, co nieuświadomione, a co kierowało moim życiem (nadal jeszcze kieruje:). Pewnego dnia moje ciało fizyczne zaczęło się uzdrawiać. Proces transformacji, który we mnie następuje sprawia, że jestem w coraz bliższym kontakcie ze sobą i tego, kim jestem… A jestem w drodze (jak każdy z nas), jeszcze poszukuję ..miotam się czasami, wątpię, ale czuję, że pomimo trudności podążam w dobrym kierunku. 

Moja droga edukacyjna

Jestem absolwentką wydziału nauk o żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku biotechnologia żywności. Ukończyłam również studia podyplomowe z dietoterapii w Lublinie i żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej we Wrocławiu. Od wielu lat interesuję się ziołolecznictwem i medycyną wschodu, a swoją wiedzę w  tym zakresie zdobyłam uczestnicząc m.in. w kursach z dietetyki leczniczej i ziołolecznictwa wg tradycyjnej medycyny chińskiej.

Ukończyłam Szkołę Świadomego i Zdrowego Stylu Życia Dr Preeti Agrawal-pierwszej w Polsce szkoły nadającej tytuł Holistic Wellness Coach, który uprawnia do wykonywania zawodu Doradcy w dziedzinie zdrowego stylu życia.

Jestem Certyfikowanym Trenerem Radykalnego Wybaczenia oraz Certyfikowanym Konsultantem Akashic Vibe Integrity Kroniki Akaszy.

Jestem również Konsultantem Klubu Vitalnych, w którym przygotowuję holistyczne kuracje.